CHOĎTE VOLIŤ, VOLE.

Voliť ísť treba, choď voliť ak si na Slovensku a ešte si úplne nevyhorel-a. Už som starý enough na to, aby som bol idealista, aby som si myslel, že svet je krásny, voňaví, a že v ňom dobro vždy vyhrá nad zlom.

Časy sa menia a Slovensko znovu a znovu stojí nad priepasťou, ktorá ho môže na ďalších osem až dvanásť rokov úplne rozprášiť s potenciálom, že sa už nikdy nevráti tam, kam malo našlapnuté po dzurindových vládach.

V tejto našej punkovej bubline, chodiť voliť nebolo nikdy veľmi populárne a malo to svoje dôvody či idealistické náhlady na svet mimo hlavného prúdu.

Svet sa zmenil. Punkáči začali byť tiež rasisti a homofóbi, náckovia sú stále náckovia, len dneska sa označujú za tvrdých kresťanov, ale ten hnedý mor je v nich. Za každú cenu to budú tlačiť a nabalovať tie tvrdšie “kresťanské” prúdy pod svoje špinavé krídla. Stačí im, že povedia, že Holokaust existoval a všetko je tým vyriešene. Tej jednoduchej populácii stačí, že maju krížiky, že kričia hlasno naučené a časom overené slogany. Hnev a nenávisť je ich idológia, ale priemernému slovákovy to stačí…

Populistickí štvorkári a veksláci Sme rodina je banda oportunistov, čo vidia len svoje záujmi a budú nenávidieť všetko čo je v kurze viď utečenci, lgbti plus komunita, rómovia, im je to jedno s kým, hlavne, že za koľko. Veľmi dobre si budú rozumieť s Republikou či ĽSNS, ale aj so Smerom či Hlasom.

OĽANO? To kým bude mať Matoviča ako leadra tak môžu ísť akurát pásť ovce na slovenské kopce. S tými nepôjde už nikdo do žiadnej vlády či magistrátu. Matovičovi sa podarilo podrezať Fica, ale hneď mu za dva roky poskytol prvú pomoc a dal ho do takej formy, že ten hranatý zlodej je silnejší a v lepšej forme ako kedykoľvek predtým. Zarezal demokraciu, zarezal nádej na zmenu pod jeho velením. A nemýlte sa, Fico sa vie poučiť z vlastných chýb. Fico je lýška prefíkaná, má peniaze, ma ľudí a je docela možné, že nás zobere na kolotoč, z ktorého nám bude všetkým veľmi dlho zle. Ten už je fakticky spojený s Kollárom i Mazurekom a veľmi dobre si chlapci budú rozumieť.

Je jeseň, padá na mňa depresia, choďte voliť, nevolte populistov, náckov a oportunistov, lebo sa stane, že z tých trojkárov nám budú vládnuť bitkári, mafoši a päťkári…howk idem na skejt si prevetrať hlavu. Amen tma priatelia. Free world democracy must prevail.

2 thoughts on “CHOĎTE VOLIŤ, VOLE.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s